ekofinn logo
Polski English Russian
DMUCHAWY pompy próżniowe »

Serwis Dmuchaw

 

EKOFINN-POL jest wyłącznym przedstawicielem i autoryzowanym serwisem firmy ROBUSCHI®, producenta dmuchaw typu Roots’a, niskociśnieniowych spężarek śrubowych, pomp próżniowych i pomp odśrodkowych. Firma ROBUSCHI® od 2012 roku należy do grupy Gardner Denver, największego na świecie producenta dmuchaw i kompresorów.

EKOFINN-POL wykonuje pełną obsługę serwisową dmuchaw Roots’a, niskociśnieniowych sprężarek śrubowych  i pomp próżniowych firmy ROBUSCHI®:
- montaż i przeprowadzanie rozruchów
- remonty okresowe i kapitalne
- dostawa części i materiałów eksploatacyjnych

 
 
Serwis EKOFINN-POL z działem Serwisu Dmuchaw gwarantuje najwyższy poziom serwisu i obsługi dostarczonych urządzeń. Możliwe jest to dzięki pracy 10-ciu ekip serwisowych operujących z centrali w Gdańsku oraz Oddziału Śląsk. Organizacja taka pozwala na skrócenie czasu reakcji serwisu do 24 godz. od zawiadomienia o awarii.
Ekipy serwisowe składające się z pracowników etatowych o długim stażu i doświadczeniu oraz wysokich kwalifikacjach technicznych obsługują łącznie ponad 2500 obiektów w kraju. Pracownicy Serwisu Dmuchaw uczestniczą w cyklicznych szkoleniach organizowanych w centrali firmy ROBUSCHI.
 
 
 
EKOFINN-POL dysponuje bogatym magazynem serwisowym, co gwarantuje krótkie czasy dostaw oryginalnych części zamiennych z magazynu centralnego w Gdańsku.

Wykonujemy również przeglądy techniczne, naprawy i remonty urządzeń ROBUSCHI dostarczonych na polski rynek podczas ponad 40-letniej obecności tej marki w Polsce.