• PL

 

Suszarnia osadów SHINCCI

Ekofinn-Pol w konsorcjum z firmą Techfinn uczestniczy w pierwszym w Polsce wdrożeniu suszarni niskotemperaturowej o wydajności 27,2 t wody/d. Dobowa ilość wysuszonego w ten sposób osadu będzie wynosić 35 t/d. Instalacja powstaje w Oświęcimiu na oczyszczalni ścieków obsługiwanej przez miejscowe MPOŚ. Przewidywana data zakończenia budowy – I kwartał 2020.

 

Wirówki KOWATS

Jako alternatywa dla pras taśmowych i talerzowych proponujemy również wirówki koreańskiej firmy Royal. W ofercie mamy również urządzenie testowe przystosowane do prowadzenia prób technologicznych w terenie.

 

Filtry świecowe

Jako alternatywa dla standardowych adsorberów z węglem aktywnym proponujemy filtry świecowe. Filtry te wyróżniają się niewielkimi stratami ciśnienia na wypełnieniu w związku z czym można stosować wentylatory o mniejszej mocy.

 

Dmuchawy TURBO

Włączamy do oferty dmuchawy odśrodkowe z silnikami o dużej prędkości i łożyskami powietrznymi, popularnie nazywane dmuchawami TURBO.

Turbina (stopień sprężający) jest bezpośrednio połączona z silnikiem o dużej prędkości obrotowej, bez konieczności stosowania układu przeniesienia napędu, takiego jak pasy klinowe lub przekładnia zwielokrotniająca, dzięki czemu dmuchawa turbo ma wysoką sprawność. Klasyczne, toczne łożyskowanie wału zostało wyeliminowane na rzecz bezstykowych łożysk powietrznych, które zapewniają lewitację wału turbiny, wolną od mechanicznego tarcia.

Dmuchawa TURBO zapewnia szeroki zakres regulacji i różne tryby pracy, dzięki integracji z falownikiem. Pozwala to użytkownikowi dostosowywać ciśnienie i natężenie przepływu do wymagań instalacji.

TURBO dmuchawy zapewniają od 20 do 40% oszczędności energii, niski poziom hałasu, pomijalne wibracje, bezolejową pracę, prosty montaż plug&play i najniższe koszty eksploatacji w porównaniu z konkurencyjnymi, tradycyjnymi technologiami.

Wydajność: od kilku do 453m3/min

Ciśnienie robocze: do 1000mbar

Następny wpis >

EKOFINN-POL SP. z o.o.
80-297 Banino, ul. Leśna 12,
tel. +48 58 684 99 98, fax +48 58 684 99 98
e-mail: ekofinn@ekofinn.pl

o firmie - zdjęcie mapa koniczyna

KONTAKT